خانه » رفع مسئولیت

رفع مسئولیت

 

 

تمامی طرح های خدمات بک لینک موجود در سایت فادو در واقع تلاشی برای ارتقای سایت یا وبلاگ کاربران در موتورهای جستجو است. اما تضمین چنین موردی امکان پذیر نیست . الگوریتم موتورهای جستجو به ویژه موتور جستجوی گوگل توسط نهادی مخفی نوشته می شود و به طور کامل توسط هیچ فردی قابل فهم و کشف نیست و اکثر حدسیات در مورد تغییرات در این الگوریتم ها ناشی از تغییر در نتایج فهرست جستجو است.

خریداران خدمات بک لینک سایت فادو به این نکته توجه نمایند که وجه پرداخت شده برای خرید خدمات بک لینک، در واقع تلاشی است در جهت افزایش بک لینک سایت ایشان و سایت فادو به هیچ وجه فروشنده رتبه بندی موتور جستجو یا رتبه صفحه نیست و فعالیت در زمینه سئو یا بهینه سازی سایت ندارد. اگر چه افزایش بک لینک می تواند در جهت ارتقای سایت موثر باشد. سایت فادو تنها فروشنده بک لینک است و مسئولیت محتوای هر سایت بر عهده دارنده آن است. مدیر فادو هیچگونه تضمینی مبنی بر بالا رفتن سایت کاربران پس از خرید خدمات بک لینک فادو و یا عدم جریمه توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو ارائه نمی دهد و تصمیم گیری برای خرید بک لینک و تمامی مسئولیت های آن با خریدار می باشد. فادو تنها کیفیت محصول خود را تضمین می نماید!

توجه: در بسته کامنت بک لینک میهن بلاگ، هیچ یک از وبلاگ ها متعلق به مدیر وب سایت فادو نیست و پس از نمایش اتوماتیک کامنت شما در وبلاگ، مسئولیت حذف احتمالی بک لینک توسط مدیران وبلاگ ها،  بر عهده مدیر وب سایت فادو نیست.

توجه: در بسته رپورتاژ آگهی یا بک لینک دائمی در سرویس میهن بلاگ، بک لینک های ایجاد شده دائمی بوده و چنانچه هر یک از وبلاگ ها بنا بر سیاست های سرویس وبلاگ دهی میهن بلاگ حذف گردد مسئولیتی بر عهده مدیر وب سایت فادو نخواهد بود.