خانه » آموزش » لینک سازی داخلی وردپرس از طریق کامنت بک لینک
لینک سازی داخلی وردپرس

لینک سازی داخلی وردپرس از طریق کامنت بک لینک

از جنبه آموزش لینک سازی داخلی در وردپرس، یکی از مهمترین مراحل سئو یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو لینک سازی داخلی محسوب می شود که ارتباط میان مطالب یک سایت را فراهم می سازد. با استفاده از لینک سازی داخلی در مطالب وب سایت، خزندگان موتورهای جستجو به گونه ای موثر به دسته بندی مطالب خواهند پرداخت.  همچین شانس بازدید از دیگر مطالب سایت نیز از طریق این فرایند بیشتر خواهد شد. اهمیت این فرآیند به ویژه در سایت های ساخته شده با پلتفرم وردپرس به گونه ای است که ده ها افزونه مخصوص آن ساخته شده است. در این میان لینک سازی داخلی با استفاده از کامنت گذاری کاربران ایده ای جذاب محسوب می شود. در اینجا از شما دعوت می کنیم تا تمامی ایده پشت این مفهوم جذاب را در اینجا مطالعه نمایید.

 

و اما قسمت نظرات در وب سایت وردپرسی به کاربران اجازه می دهد با مدیر وب سایت یا دیگران کاربران به بحث و گفتگو بپردازد. برای استفاده کامل از قابلیت لینک سازی داخلی توصیه می شود تا به کاربران خود اجازه دهید در مورد مطالب وب سایت شما نظرات خود را مطرح نمایند.

 

لینک سازی داخلی وردپرس از طریق کامنت گذاری کاربران با استفاده از افزونه SEO Super Comments صورت می گیرد. با نصب این افزونه در مخزن وردپرس و فعال کردن آن بر روی وب سایت، برای هر نظر یا کامنت کاربر در سایت یک صفحه پویای جدید ایجاد خواهد شد که حاوی اطلاعات موجود در کامنت به صورت واقعی است. این صفحه تولید شده فی الواقع در پایگاه داده یا بانک اطلاعاتی وردپرس شما وجود نخواهد داشت بلکه این صفحه به صورت کاملا پویا و از طریق این افزونه ساخته خواهد شد. لینک نویسنده قدیمی در نظرات اکنون به صفحه تازه تولید شده منجر خواهد شد.

 

نتایج سایت های نمونه استفاده کننده از این افزونه شاهد پرش بزرگی در نتایج موتورهای جستجو بوده اند و همچنین بر ترافیک این وب سایتها افزوده شده است. مفهوم لینک سازی داخلی وردپرس با استفاده از بخش کامنت کاربران بر روی بهینه سازی صفحه هدف با استفاده از عنوان و برچسب H1 با استفاده از متن کامنت متکی است. دستاورد در اندازه شاخص برای سایت عظیم است. ممکن است سایت شما مطالب کمی داشته باشد اما دارای محتوای نظرات غنی باشد. با استفاده از این افزونه تمامی این نظرات به صورت جداگانه به عنوان صفحات فهرست می شوند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کادرهای ضروری علامت گذاری شده اند *

*