خانه » آموزش » مزایا و معایب پروفایل بک لینک برای وب سایت
پروفایل بک لینک چیست

مزایا و معایب پروفایل بک لینک برای وب سایت

مانند همه روش های ساخت بک لینک، استفاده از تکنیک پروفایل بک لینک را نیز باید با توجه به جنبه های مثبت و منفی آن در نظر بگیرید. با توجه به اینکه در حالت ایده آل و با در نظر گرفتن منابع و زمان محدود، شما می توانید از میان طیف وسیعی از تاکتیکها برای کمک به ارتقاء رتبه بندی  سایت خود دست به انتخاب بزنید در نتیجه انتخاب بهترین روش و اجرای صحیح آن از اهمیت فراوان برخوردار است.

 

برای ساخت پروفایل بک لینک تنها کافی است چند دقیقه وقت گذاشته و فرم عضویت سایت مربوط را پر نمایید و سپس در صفحه مشخصات خود، لینک سایتتان را درج نمایید. اگر چه این کار در حجم بالا خسته کننده است و برای اجرای آن حتی می توانید کسی را استخدام کنید،  اما نکته و سوال اصلی این است که آیا این روش لینک سازی تا چه حد قابل توجیه است؟ آیا این لینک ها حقیقتا ارزشمند هستند که وقت و سرمایه خود را در ارتباط با آن به کار بگیریم؟

 

مشکل پروفایل بک لینک این است که لینک در مشخصات کاربری شما دیده می شود و این صفحه مکان مورد علاقه بسیاری از بازدید کنندگان سایت نیست. بنابراین، در مقایسه با بک لینک در یک پست با ترافیک بالا ارزش کمتری دارد. به معنی دیگر پروفایل بک لینک از دید کاربران مراجعه کننده به سایت مفید نیستند. کاربران به طور فعال برای پروفایل های دیگران جستجو نمی کنند. آنها ترجیح می دهند پست های خوب و کاربردی را مطالعه کنند. اما از دید موتورهای جستجو و گوگل ،  پروفایل بک لینک که چگونه هستند؟ آیا پروفایل بک لینک ها بی ارزشند؟

 

پروفایل بک لینک ها اگر چه نقش اصلی را در لینک سازی وب سایت شما بازی نمی کنند اما زمانی که در پی ایجاد تنوع در بک لینک های خود هستید می توانند مفید باشند به خصوص آنکه از سایت هایی که شباهت محتوایی با وب سایت شما داشته باشند.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.کادرهای ضروری علامت گذاری شده اند *

*

x

این را هم مطالعه کنید!

نقش بک لینک در رتبه بندی سایت

نقش بک لینک در رتبه بندی سایتها در موتورهای جستجو

نقش بک لینک در رتبه بندی سایت تاثیر بک لینک در جایگاه سایت در موتور ...