۱۳ بهمن

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه به وبلاگ های میهن بلاگ

صندوق پیام میهن بلاگ

وبلاگ محلی است که هر فرد می تواند از آن به عنوان جایگاهی برای انتشار عقاید و نظرات خود استفاده نماید. مزیت وبلاگ نسبت به سایت در این است که با ظهور سیستم های وبلاگدهی همچون میهن بلاگ و در اختیار قرار دادن امکانات بیشمار، طرح و انتشار عقاید، ایده ها، افکار و اندیشه ها،مقالات و دیدگاههای شخصی با حداقل هزینه صورت می پذیرد. اما این تنها مزیت کار با سیستم های وبلاگ نویسی نیست. وبلاگ نویسی که امروزه در جهان رواج فراوان یافته است می تواند علاوه بر بیان نظرات و دیده گاههای شخصی افراد، موجبات تبادل دانش و اطلاعات سایر مراجعه کنندگان به اینترنت را فراهم آورد. بدین جهت سرویس وبلاگ دهی میهن بلاگ نیز که در سالیان گذشته فضای مناسبی را در اختیار کاربران فارسی زبان قرار داده و جایگاه مناسبی را در میان وبلاگهای فارسی به خود اختصاص داده از همین زاویه قابل ارزیابی است.پس از واگذاری این سرویس وبلاگدهی و بدست گرفتن مدیریت جدید آن توسط تیم تجارت الکترونیک صبا (کلوب.کام) ، میهن بلاگ به سرعت پله های پیشرفت را طی کرد و با ارائه خدمات و امکانات جدید موفق گردید تا جایگاه شایسته ای در میان وبلاگ نویسان و سایر سرویس های وبلاگدهی پیدا نماید و اکنون و به استناد آلکسا، رتبه دوم را در میان سرویس های ارائه وبلاگ ایران،در اختیار دارد و در سالیان گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. قطعی، اختلال و از دسترس خارج شدن در این سایت معتبر به ندرت اتفاق می افتد. سرویس وبلاگدهی میهن بلاگ امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود گذاشته است که از جمله می توان به مواردی همچون ارائه آمار به تفکیک روز و ماه، جستجو در سایت، امکان داشتن چندین نویسنده در یک وبلاگ، انتقال دادن اطلاعات از سایت یا وبلاگ پیشین خود، قابلیت خبرنامه در سایت و … اشاره کرد. از جمله امکانات تعاملی میان مدیر وبلاگ و کاربران می توان به قابلیت ارسال نظرات یا کامنت، ارسال لینک روزانه و صندوق پیام آن اشاره کرد. بدین جهت و با وجود چنین امکاناتی،استفاده کننده از وبلاگ عملا تبدیل به مدیر سایتی با امکانات بالا می گردد.

سرویس وبلاگ نویسی میهن بلاگ دارای چندین بستر تعاملی میان وبلاگ و کاربران وبلاگ است. همچون دیگر سیستم های وبلاگدهی کاربران قادرند تا نظرات خود را در ارتباط با مطالب منتشر شده در وبلاگ از طریق فرم ارسال نظرات منتشر نمایند. افزون بر آن کاربران می توانند از طریق قسمت تماس با ما در وبلاگ های میهن بلاگ، به طور مستقیم با صاحبان وبلاگ در ارتباط باشند. همچنین کاربران می توانند لینک سایت یا وبلاگ خود را از طریق ارسال لینک روزانه به مدیر وبلاگ معرفی نمایند. تمامی این موارد، امکانات بی نظیری است که می تواند به عنوان یک بستر تبلیغاتی، افزایش دهنده ترافیک و افزایش دهنده بک لینک سایت یا وبلاگ شما مورد استفاده قرار گیرد. خاصه آنکه میهن بلاگ به استناد وب سایت آلکسا به عنوان دومین سرویس وبلاگدهی در ایران شناخته می شود. در این میان وب سایت فادو ارائه کننده خدماتی در این زمینه است. شما قادرید تا در بسته های گوناگون پیام تبلیغاتی خود را به سه روش ارسال کامنت، ارسال به صندوق پیام و ارسال لینک روزانه در معرض دید مدیران وبلاگ ها قرار دهید. در جدول زیر لیست طرح ها به همراه قیمت درج گردیده است.


 

 

5 دیدگاه در “ارسال پیام تبلیغاتی انبوه به وبلاگ های میهن بلاگ

 1. سلام
  گوگل الگوریتم هایی داره و خیلی خوب میتونه تکراری بودن نظرات برای افزایش لینک شدن رو تشخیص بده
  و این رو اسپم میدونه
  هر چیزی هم گوگل اسپم بشناسه به ضرر سئو سایت خواهد بود و این ابزار هیچ کمکی به سایت نمیکنه

  • با تشکر از شما
   البته این سرویس با ارسال کامنت تفاوت دارد! این پیام ها به صندوق پیام وبلاگ ها ارسال می شود و صرفا تبلیغاتی است و برای کسب بک لینک و این موارد نیست.
   هر چند کامنت گذاری و کسب لینک از این طریق هم به دلیل اینکه اکثرا نوفالو هستند ضرر چندانی برای سایت ندارد.

 2. سلام
  آمدم متوجه نشدم توی وبلاگتون چه کنم چه جوری آمار بازدیدمونو بالا ببرم برگشتم از لطف شما متشکرم

  • دوست عزیز
   در همین صفحه اشاره کرده ام که از طریق ارسال پیام تبلیغاتی به صورت کامنت و یا ارسال پیام تبلیغاتی به صندوق پیام میهن بلاگ، وبلاگ شما به هزار مدیر وبلاگ دیگر معرفی می شود.
   دقیقا شبیه همان پیغامی که برای جنابعالی به صورت کامنت ارسال کردم و شما اکنون اینجا هستید!
   موفق باشید

بخش نظرات بسته شده.

web statistic