رپورتاژ آگهی

چیستی رپورتاژ آگهی؟

به زبان ساده رپورتاژ آگهی تبلیغ صفحات اینترنتی در قالب تصویر و توضیحات کامل به همراه لینک به صفحه مورد نظر است. به تعبیر دیگر رپورتاژ آگهی یکی از روش های موثر افزایش بک لینک صفحات اینترنتی محسوب می گردد. چنانچه رپورتاژ آگهی مورد نظر حاوی بک لینک های فالو و در سایتها ی معتبر باشد نقشی مهم در موفقیت سایتهای اینترنتی خواهد داشت. رپورتاژ آگهی از یک طرف راهی مناسب و هدفمند در جهت شناسایی پایگاه های اینترنتی و از سوی دیگر روشی فوق العاده در بهینه سازی و سئو سایت محسوب می گردد. علی رغم اینکه در ظاهر میان رپورتاژ آگهی و سایر مقالات و مطالب منتشر شده در فضای مجازی تفاوتی نیست اما تبلیغ غیر مستقیم و اهداف سئو وجه تمایز این دو از یکدیگر است.

رپورتاژ آگهی

با این تفاسیر اگر چه رپورتاژ آگهی یکی از موثرترین روش ها در شناسایی و پیشرفت صفحات اینترنتی در فضای مجازی محسوب می گردد، اما هزینه گزاف آن در وب سایت های پربازدید مانعی برای صاحبان سایتهای کوچک و وبلاگ نویسان در معرفی فعالیت های آنهاست.

وب سایت فادو با ارائه راهکاری جدید و ارزان ضمن معرفی صفحات اینترنتی گوناگون به کاربران، افزایش بک لینک فالو را در دستور کار خود قرار داده است. یکی از جایگاه های مناسب برای رپورتاژ آگهی ارزان و با کیفیت در قسمت نظرات سرویس های وبلاگنویسی می باشد که فرم ارسال نظرات آنها قابلیت درج تصویر، متن و لینک در درون متن را دارا می باشند. یکی از شناخته شده ترین این سایت ها ، سرویس وبلاگ نویسی پارسی بلاگ می باشد. از ویژگی های مهم صفحات مستقل کامنت در پارسی بلاگ می توان به این موارد اشاره کرد:

امکان درج متن تا ۲۰۰۰ کلمه

تایید شدن اتوماتیک کامنت ها بدون نیاز به تایید مدیر وبلاگ

امکان درج تصویر و لینک در میان متن تبلیغی

selldomain2

فالو بودن لینک ها و شناسایی سریع آن توسط گوگل

parsi

شما می توانید متن تبلیغی خود را به همراه تصویر دلخواه، کلمات کلیدی و آدرس اینترنتی سایت خود، برای مدیر وب سایت فادو ارسال نمایید. هر متن می تواند شامل چندین کلمه کلیدی باشد اما توصیه می شود که تعداد کلمات کلیدی شما بیشتر از سه کلمه نباشد. در زیر آدرس چند نمونه رپورتاژ آگهی ثبت شده را مشاهده نمایید:

مشاهده یک نمونه ارسال شده

برای اطلاع از قیمت ارسال رپورتاژ آگهی در قسمت نظرات پارسی بلاگ به صفحه فروشگاه سایت فادو مراجعه نمایید.

 

Share This: